Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti

20 / 06 / 2012
Share 'Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti' on Draugiem Share 'Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti' on Facebook Share 'Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti' on Google+ Share 'Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti' on LinkedIn Share 'Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti' on LiveJournal Share 'Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti' on Pinterest Share 'Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti' on Tumblr Share 'Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti' on Twitter Share 'Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti' on Wordpress Share 'Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti' on Email

Aicinām iepazīties ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) Nacionālās koordinātores Rutas Pornieces viedokli par jauniešu neaizsargātību darba tirgū.

Intervija tapusi Sabiedrības Domas Attīstības centra “Domā!” konferencē par jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanu (14.05.2012).

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , ,

One Response to “ Jaunieši darba tirgū ir neaizsargāti ”

  1. Buks on 27 / 06 / 2012 at 06:19

    Es tik nesaprotu vienu – ar kādu mērķi situācijā, kad diskriminācijas apstākļi viesiem pamatā vienādi, īpaši jāizceļ vienu vecuma grupu? Dažkārt rodas konspiratoloģiska sajūta, ka kādi spēki labprāt panāktu ekspluatējamā vairākuma iekšēju sašķelšanos vecuma un nodrbju grupās – lai katrai no tā vienaldzīgs pārējo liktenis, ko neuztvertu kā savu.

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie