Par projektu

Kreisie.LV ir sociāldemokrātiski orientēts ziņu portāls, kas radīts ar mērķi atspoguļot Latvijas sociāldemokrātu uzskatus un darbības, kā arī informēt par kreisās politikas aktualitātēm Eiropā un pasaulē.

Ņemot vērā gan Latvijas sarežģīto vēsturi, gan valstī pastāvošo masu mediju visdažādākās īpatnības, Latvijas sabiedrībai līdz šim ir tikusi atņemta iespēja patiesi izprast kreisās politikas mērķus, nemaz nerunājot par konkrēta viedokļa izveidošanos par sociāldemokrātiskās kustības būtību gan mūsu valsts, gan pasaules kontekstā. Arī Latvijā pastāvošās sociāldemokrātiski tendētās kustības pašas nav pratušas iekļauties vispārējā informācijas apritē un parādīt  savu politisko nostāju daudzos sabiedrībai svarīgos jautājumos.

Šajā portālā centīsimies apkopot objektīvu informāciju, kas ļaus sagraut pastāvošos kļūdainos stereotipus un iedziļināties sociāldemokrātu centienos uzlabot sabiedrisko līdztiesību un solidaritāti valstī. Tāpat šeit atradīsiet vienuviet apkopotu informāciju no un par visdažādākajiem sociāldemokrātu resursiem Latvijā.

► Mūsu mērķis ir popularizēt sociāldemokrātijas nesēju viedokļus, idejas un darbus, nevis spodrināt konkrētu politisko partiju tēlus, publicējot PR nozares pārstāvju “saķemmētas” preses relīzes.

Portāls ir radies kā vienas personas brīvprātīga iniciatīva, drīz vien atrodot domubiedrus, kuru vārdus tāpat redzēsiet pie rakstiem – tā izveidošanai nav dota nevienas politiskas partijas vai ar to saistītu organizāciju nauda. Šī paša iemesla dēļ pastāv arī iespēja, ka vismaz sākumā kaut kas var nestrādāt, kā nākas – mums nav naudas profesionāļu algošanai, viss tiek veidots pašu spēkiem.

Ja vēlaties ar mums sazināties, lai sniegtu kādus priekšlikumus, informāciju, konstruktīvu kritiku – aicinām izmantot e-pasta adresi info@kreisie.lv vai mūsu twitter kontu. Uz tikšanos turpmākās publikācijās!

Ar cieņu
Džerijs Šterns
Kreisie.LV idejas autors

2010. gada 30. martā