Partijas par alternatīvo enerģiju

30 / 09 / 2010
Share 'Partijas par alternatīvo enerģiju' on Draugiem Share 'Partijas par alternatīvo enerģiju' on Facebook Share 'Partijas par alternatīvo enerģiju' on Google+ Share 'Partijas par alternatīvo enerģiju' on LinkedIn Share 'Partijas par alternatīvo enerģiju' on LiveJournal Share 'Partijas par alternatīvo enerģiju' on Pinterest Share 'Partijas par alternatīvo enerģiju' on Tumblr Share 'Partijas par alternatīvo enerģiju' on Twitter Share 'Partijas par alternatīvo enerģiju' on Wordpress Share 'Partijas par alternatīvo enerģiju' on Email

Apkopojām uz 10. Saeimu kandidējošo partiju atbildes arī uz šādu jautājumu – vai un kā tiks atvieglota biomasas koģenerācijas staciju izveide Latvijā.

1. Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā: Problēma jārisina kompleksā, te būs nepieciešama īpaša valsts programma.

2. Vienotība: Esam absolūti PAR bioenerģijas izmantošanas paplašināšanu. Domājam, ka atradīsim risinājumus ar lietpratējiem.

3. Ražots Latvijā: Jā, tas ir izdevīgi mūsu valstij. Jābūt valsts atbalsta programmai.

4. Saskaņas centrs: Ja ir konkrēts ekonomisks pamatojums, tad jābūt valsts, pašvaldību garantijām. Mazāka birokrātija pie ES fondu sadales.

5. Tautas kontrole: Lieta laba un vajadzīga. Mūsu piedāvātā Attīstības banka dotu tam valsts finansējumu vai/un garantijas finanšu piesaistei.

6. Zaļo un zemnieku savienība: nav atbildes

7. Par prezidentālu republiku: Sakārtojot likumus, atceļot ierobežojumus, kvotas u.c. traucēkļus.

8. Par labu Latviju: Te jāsabalansē brīvais tirgus, lētākas izejvielas un enerģija, valsts neatkarība no kurināmā un enerģijas importa.

9. Atbildība: Protams.

10. Daugava Latvijai: nav atbildes

11. Pēdējā partija: Enerģijai jābūt pēc iespējas zaļākai un no atjaunojamiem resursiem – tāda ir mūsu nostāja. Arī biznesam jābūt vienkārši organizējamam.

12. Visu Latvijai – TB/LNNK: Šķiet, atbilde ir vienkārša – mazāk birokrātisku procedūru. Jāļauj darboties tiem, kas grib, nevis “īpašai kastai”.

13. Kristīgi demokrātiskā savienība: nav atbildes

Vēl šajā kategorijā:

Tags:

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie