Profesionāļi valsts amatos

30 / 09 / 2010
Share 'Profesionāļi valsts amatos' on Draugiem Share 'Profesionāļi valsts amatos' on Facebook Share 'Profesionāļi valsts amatos' on Google+ Share 'Profesionāļi valsts amatos' on LinkedIn Share 'Profesionāļi valsts amatos' on LiveJournal Share 'Profesionāļi valsts amatos' on Pinterest Share 'Profesionāļi valsts amatos' on Tumblr Share 'Profesionāļi valsts amatos' on Twitter Share 'Profesionāļi valsts amatos' on Wordpress Share 'Profesionāļi valsts amatos' on Email

Uz 10. Saeimu kandidējošo partiju atbildes uz jautājumu – kā tiks nodrošināts, ka uz valsts amatiem tiek izvēlēti profesionāļi, nevis politiskie atbalstītāji.

1. Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā: Augstākiem ierēdņiem jāliedz ieņemt amatus politiskajās partijās. Plašāk jāpielieto konkursi amatu ieņemšanai.

2. Vienotība: Pirmais solis tam ir korupcijas apkarošana. Otrais – atklāti konkursi uz šādām amatu vietām.

3. Ražots Latvijā: Mēs to jau darām. Mūsu izvirzītais premjerministrs nav partijas biedrs, bet profesionālis.

4. Saskaņas centrs: Jāmaina amatpersonu iecelšanas kārtība, profesionalitātes kritērijus nosakot ar likumu.

5. Tautas kontrole: Izvēlēsimies kadrus pēc profesionālās kvalifikācijas, ņemot vērā objektīvus līdzšinējos sasniegumus savā darba jomā.

6. Zaļo un zemnieku savienība: Atbilstošai profesionālajai kvalifikācijai jābūt priekšnoteikumam jebkura amata ieņemšanai, tad arī politiskās simpātijas nav šķērslis.

7. Par prezidentālu republiku: Lai mainītu šo absurdu ir nepieciešams pilsoņu atbalsts 2.oktobra vēlēšanās. Balsojiet par mūsu partiju, un mēs to vienkārši izdarīsim!

8. Par labu Latviju: Ministri ir politiskas amatpersonas, valsts sekretāriem jābūt profesionāļiem, un par to, lai tā būtu, jāpacīnās.

9. Atbildība: Balsojot tikai par profesionāli.

10. Daugava Latvijai: Pašlaik Latvijā kļūst redzams cilvēku trūkums. Vajadzīgs godīgs darbs, pat ne profesionālis, blata nebūs.

11. Pēdējā partija: Ministriem un citiem profesionāļiem – konkursus. Mēs esam vienīgā iespēja izslēgt negodīgas aizkulišu spēles Saeimā.

12. Visu Latvijai – TB/LNNK: Amatu konkursos iespējams izvērtēt tikai pretendentu profesionalitāti, nezinot personu identificējošu informāciju.

13. Kristīgi demokrātiskā savienība: Domājam, ka pietiek profesionāļu, kuri nav politizējušies.

Vēl šajā kategorijā:

Tags:

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie