Zaļā tautsaimniecība

07 / 09 / 2010
Share 'Zaļā tautsaimniecība' on Draugiem Share 'Zaļā tautsaimniecība' on Facebook Share 'Zaļā tautsaimniecība' on Google+ Share 'Zaļā tautsaimniecība' on LinkedIn Share 'Zaļā tautsaimniecība' on LiveJournal Share 'Zaļā tautsaimniecība' on Pinterest Share 'Zaļā tautsaimniecība' on Tumblr Share 'Zaļā tautsaimniecība' on Twitter Share 'Zaļā tautsaimniecība' on Wordpress Share 'Zaļā tautsaimniecība' on Email

Šī gada 10. septembrī Rīgā, Eiropas Savienības Mājā (Aspazijas bulvārī 28) notiks Brīvības un solidaritātes fonda un Fridriha Eberta fonda rīkots forums „Zaļā tautsaimniecība Latvijā”.

Eiropas Savienība un Amerikas Savienotās Valstis investē miljardus eiro un dolāru zinātnē un videi draudzīgos risinājumos: enerģijas ieguvē, ekoloģisku materiālu ražošanā un bioloģiskās lauksaimniecības attīstībā. Arvien vairāk cilvēku gūst zināšanas par globālo sasilšanu un cilvēka postošo ietekmi uz mūsu planētu.

Sestais fonda rīkotais forums būs iespēja dalībniekiem un ekspertiem diskutēt par zaļajām idejām un videi draudzīgiem risinājumiem Latvijā un meklēs atbildes uz jautājumiem, kur globālās ekonomikas izaicinājumu un zaļo tendenču krustugunīs atrodas Latvija, vai Latvijai nepieciešami īpaši mēri vai politika, lai veicinātu zaļo uzņēmējdarbību, ko mēs gūsim no videi draudzīgu risinājumu ieviešanas un vai Latvijas iedzīvotāji ir gatavi pieņemt EKO risinājumus ikdienas dzīvē, kas bieži nozīmē arī ieradumu maiņu un vairāk izmaksu mājsaimniecībām.

Forumu atklās Brīvības un solidaritātes fonda priekšsēdētājs Atis Lejiņš un Fridriha Eberta fonda priekšsēdētājs Baltijas valstīs Hermanis Bincs (Hermann Bünz), kuri iepazīstinās ar foruma temata aktualitāti un viesiem. Ar prezentācijām forumā uzstāsies bijušais ekonomikas ministrs, 10. Saeimas deputāts Aigars Štokenbergs, Rīgas Ekonomikas augstskolas asociētais profesors Roberts Ķīlis, „Zaļās Brīvības” valdes priekšsēdētājs Jānis Brizga, Latvijas Universitātes un BA Biznesa un finanšu skolas pārstāves Džineta Dimante un Dzintra Atstāja, SIA MADARA Cosmetics vadītāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere, Biedrības “Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” valdes locekle Dace Kalniņa, Latvijas Universitātes Pedagoģijas un Psiholoģijas fakultātes profesors Ivars Austers, kā arī uzņēmējs Jānis Vinters un Dānijas vēstniecības pārstāvis, kurš stāstīs par Dānijas piemēru.

Otrajā daļā paredzēta tematiska diskusija ar pārstāvjiem no dažādām Latvijas politiskajām partijām.

Uz pasākumu aicināti visi interesenti, iepriekš reģistrējoties pa e-pastu: info@bsf-latvija.lv

BSF 6. foruma programma (.pdf)

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie