“airBaltic” nodod Latviju

Arvien vairāk minētās kompānijas lēmumi liecina par to, ka valstij tajā ietekmes praktiski vairs nav. Neviļus rodas pārliecība, ka PLL līderis un premjera kandidāts Ainārs Šlesers, esot satiksmes ministra amatā, ir palīdzējis “airBaltic” mazākuma akcionāram Flikam klusiņām “noprivatizēt” uzņēmumu. Latvijas valsts jeb mēs, nodokļu maksātāji, investējam aviokompānijas pamatkapitālā miljonus – laikā, kad nauda būtu nepieciešama neskaitāmām citām lietām… Bet ko saņemam pretī? “airBaltic” zīmola “nošmaukšanu”, draudus Rīgas lidostai, ka “airBaltic” to pametīs – un nu simts jaunu darbavietu. Tikai ne Latvijas bezdarbniekiem, bet mūsu ziemeļu kaimiņiem – igauņiem…

Autors: Ansis Dobelis, Kreisie.LV

Tā šodien ziņojusi aģentūra LETA, atsaucoties uz Igaunijas nacionālo raidkorporāciju ERR: Latvijas nacionālā aviokompānija “AirBaltic” Igaunijā sākusi apjomīgu personāla atlases kampaņu, kura kļuvusi par vienu no apjomīgākajām kampaņām valsts vēsturē.

“Cilvēkiem, kuri atstāj savus CV, uz doto brīdi mēs piedāvājam apmēram 100 darba vietas, taču nākamo 12 mēnešu laikā tās var būt vairāk nekā 500 darba vietas. Mēs meklējam ne tikai stjuartes, bet arī citu profesiju pārstāvjus – finansistus, inženierus un profesionāļus, kas varētu apkalpot arī uz zemes,” saka “airBaltic” viceprezidents Jānis Vanags.

Savukārt, ministrs Gerhards – kādas partijas pārstāvis, kurai esot svētas Latvijas intereses, nespēj situāciju mainīt! Tas vien parāda šīs partijas un attiecīgā ministra politisko impotenci. Tā vietā, lai patiešām pārvaldītu savas ministrijas pakļautībā esošos uzņēmumus, tēvzemieši uzņēmumu padomēs un valdēs ieceļ tādus politiskos pensionārus kā Straume. Šādai partijai vieta ir vēstures grāmatās, tāpat kā TP, LPP! Un šo ierakstu vēstures literatūrā mēs veiksim jau 2. oktobrī!

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *