Akcija “Vējdzirnavas”

12 / 08 / 2010
Share 'Akcija “Vējdzirnavas”' on Draugiem Share 'Akcija “Vējdzirnavas”' on Facebook Share 'Akcija “Vējdzirnavas”' on Google+ Share 'Akcija “Vējdzirnavas”' on LinkedIn Share 'Akcija “Vējdzirnavas”' on LiveJournal Share 'Akcija “Vējdzirnavas”' on Pinterest Share 'Akcija “Vējdzirnavas”' on Tumblr Share 'Akcija “Vējdzirnavas”' on Twitter Share 'Akcija “Vējdzirnavas”' on Wordpress Share 'Akcija “Vējdzirnavas”' on Email

Rīt, 13. augustā, Dānijas Kultūras institūts Latvijā sadarbībā ar Dānijas Karalistes vēstniecību organizē akciju, kuras ietvaros visiem interesentiem būs iespēja piedalīties 20 metru garu “vējdzirnavu” izveidē. Akcijas mērķis ir palielināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīga, videi draudzīga un droša dzīvesveida daudzveidīgajām iespējām. Tiek gaidīti vairāki simti cilvēki, lai ar viņu palīdzību izveidotu vējdzirnavu modeli baltā krāsā kā ekoloģiskas – ilgtspējīgas un videi draudzīgas dzīves simbolu. Akcija sāksies plkst. 17:00 Vecrīgā, Pēterbaznīcas laukumā (Skārņu iela 19).

Pasākuma laikā tiks dalīti balti T krekli, visi dalībnieki varēs piedalīties loterijā un laimēt ekoloģisku transporta līdzekli – velosipēdu, kā arī iepazīties ar slaveno dāņu fotogrāfu Miklos Szabo, kurš ir speciāli uzaicināts uz šo pasākumu un fotografēs izveidoto modeli no Pēterbaznīcas torņa.

Lai šāda veida notikumiem piesaistītu ne tikai Rīgas iedzīvotājus, kam parasti ir iespēja piedalīties dažādos pasākumos, esam uzrunājuši Slokas trūcīgo ģimeņu pārstāvniecību. Šīs ģimenes nekad nav bijušas Rīgā vienkārša iemesla dēļ – tām nepietiek līdzekļu transporta biļetes iegādei. Tādēļ līdztekus sniegtajai iespējai šīm ģimenēm ieraudzīt Rīgu tie piedalīsies arī aizraujošā, zaļu domāšanu veicinošā pasākumā.

Šī akcija ir ietverta „CO2 E-Race Riga” pasākumu sērijā, un tās mērķis ir palielināt sabiedrības izpratni par globālajām klimata izmaiņām, kā arī demonstrēt risinājumus tās novēršanai, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

Papildu informācija: www.dki.lv un www.co2erace.lv vai Rina Baraca, saziņai: e-pasts: co2erace@gmail.com, mob. tālr.: +37129895154.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , , , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie