Paraksties par veselību!

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) uzsākusi parakstu vākšanu sūdzībai Eiropas ombudam par Eiropas Komisijas (EK) rīcību, kas neatbilst tiesību aktiem un ir ļāvusi pasliktināt veselības aprūpi Latvijā. Akcijā iesaistījusies arī sociāldemokrātiskā politisko partiju apvienība “Atbildība”, kuras līderi kļuvuši par pirmajiem sūdzības parakstītājiem.

Šodien Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) namā LVSADA, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO un Latvijas Pacientu ombuds parakstīja kopīgu sūdzību; no sabiedriskajām organizācijām bija atsaukušās Latvijas Ārstu biedrība, Latvijas Slimnīcu biedrība, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, Latvijas Jauno ārstu asociācija.

Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents Māris Pļaviņš atzina, ka šī parakstu vākšana ir pēdējā cerība, ar kuru tās autori lūgs Eiropas tiesībsarga institūciju ietekmēt gan  iropas Komisijas (EK), gan atbildīgos politiķus Latvijā, kuru rīcības rezultātā kvalitatīva un pieejama veselības aprūpe Latvijā tiek sagrauta.

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *