Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika

20 / 07 / 2017
Share 'Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika' on Draugiem Share 'Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika' on Facebook Share 'Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika' on Google+ Share 'Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika' on LinkedIn Share 'Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika' on LiveJournal Share 'Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika' on Pinterest Share 'Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika' on Tumblr Share 'Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika' on Twitter Share 'Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika' on Wordpress Share 'Atceries Sloku: viena nenotikuša piketa hronika' on Email

Šodien partijas PROGRESĪVIE pārstāvji un citi interesenti apmeklēja Jūrmalas pilsētas domes sēdi, ar simboliski aizlīmētām mutēm paužot savu sašutumu par domē nesaskaņoto piketu.

Pikets bija iecerēts, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību pašvaldības atbildības daļai nesenajā nelegālās atkritumu izgāztuves ugunsgrēkā Slokā. Tā paredzētie dalībnieki arī domes sēdē bija tērpušies melnā, atsaucoties uz ugunsgrēka dūmiem, un turēja rokās melnus balonus un atkritumu maisus.

Džerijs Šterns, Kreisie.LV

Domes pārstāvji medijos pauduši, ka pikets esot atteikts saskaņā ar likumu – jo iesniegts nevis 10, bet tikai 9 dienas pirms izvēlētā datuma. Tomēr ir pieklājīgi noklusēts, ka minētajam likuma pantam ir arī turpinājums, kurā vēstīts: piketa pieteikšana iespējama līdz pat tikai 24 stundām pirms izvēlētā datuma, ja kavējumam ir bijuši objektīvi iemesli jeb nepieciešamās informācijas trūkums. Piemēram, ja pašvaldība nav laicīgi publiskojusi informāciju, kad un vai vispār šis jautājums tiks domes sēdē skatīts?

“Neskatoties uz to, ka šī nacionāla mēroga katastrofa notika Jūrmalā, neesam dzirdējuši Jūrmalas domes politiķu un vadības viedokli par šo lietu, lai gan likums “Par pašvaldībām” nosaka, ka pašvaldība savā teritorijā atbild par atkritumu apsaimniekošanu, sanitāro situāciju un civilo aizsardzību,”

– norādījusi partija PROGRESĪVIE.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie