Arodbiedrības un partijas

04 / 06 / 2010
Share 'Arodbiedrības un partijas' on Draugiem Share 'Arodbiedrības un partijas' on Facebook Share 'Arodbiedrības un partijas' on Google+ Share 'Arodbiedrības un partijas' on LinkedIn Share 'Arodbiedrības un partijas' on LiveJournal Share 'Arodbiedrības un partijas' on Pinterest Share 'Arodbiedrības un partijas' on Tumblr Share 'Arodbiedrības un partijas' on Twitter Share 'Arodbiedrības un partijas' on Wordpress Share 'Arodbiedrības un partijas' on Email

Lai nodrošinātu sociālo dialogu un uzlabotu sabiedrības interešu pārstāvniecību politiskajos procesos, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) ir aicinājusi politiskās partijas uz pirmajām debatēm ar LBAS dalīborganizāciju pārstāvjiem. Tās notiks 4.jūnijā plkst. 11.00 Bruņinieku ielā 29/31, 2. stāvā.

Debašu laikā arodbiedrības aicinās partijas sniegt nostāju par vairākiem jautājumu lokiem, kuru risinājumi vērsti uz tautsaimniecības attīstības uzlabošanos: par darba samaksu un ar to saistītajiem nodokļiem; par bezdarba situāciju un nodarbinātību; izglītības sistēmu un tās kvalitātes nodrošināšanu.

Informācijas avots: LBAS

Pirmajās LBAS organizētajās debatēs tiks noskaidrots partijas viedoklis par augstākminētajiem jautājumiem, savukārt nākamajās – tiks izklāstītas LBAS prasības politiskajām partijām un rīkota diskusija par sadarbību šo prasību īstenošanā 10. Saeimas laikā.

Diskusiju vadīs žurnālists Haralds Burkovskis. LBAS organizētajās debatēs piedalīties ir aicināti LBAS dalīborganizāciju vadītāji, vietnieki un speciālisti, arodorganizāciju priekšsēdētāji. Savu dalību debatēs apstiprinājuši pārstāvji no vadošajām politiskām partijām un to apvienībām:

LBAS organizētajās debatēs piedalīties ir aicināti LBAS dalīborganizāciju vadītāji, vietnieki un speciālisti, arodorganizāciju priekšsēdētāji. Savu dalību debatēs apstiprinājuši pārstāvji no vadošajām politiskām partijām un to apvienībām: LSDSP priekšsēdētājs Jānis Dinevičs, PCTVL frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Juris Sokolovskis, partijas „Sabiedrība citai politikai” valdes priekšsēdētājs Aigars Štokenbergs, partijas „Jaunais laiks” pārstāve Liene Liepiņa, Pilsoniskās savienības biroja vadītāja Sanita Stelpe un partijas biedre Ināra Dundure, Tautas partijas valdes loceklis Mārtiņš Zemītis, apvienības Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas grupas vadītājs, Jaunatnes nodaļas valdes loceklis Ģirts Lapiņš, Saskaņas centra frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs. Latvijas Pirmās partijas un partijas „Latvijas Ceļš” apvienību pārstāvēs Karina Pētersone, Zaļo un Zemnieku savienību – Andrejs Staķis.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie