Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?

04 / 05 / 2017
Share 'Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?' on Draugiem Share 'Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?' on Facebook Share 'Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?' on Google+ Share 'Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?' on LinkedIn Share 'Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?' on LiveJournal Share 'Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?' on Pinterest Share 'Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?' on Tumblr Share 'Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?' on Twitter Share 'Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?' on Wordpress Share 'Daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem?' on Email

Jūrmalnieks Māris Graudiņš vērsies KNAB ar iesniegumu par Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma 25. un 26. panta pārkāpumu, kurā šoreiz iesaistīta “Zaļo un Zemnieku savienība” (ZZS). Pats Graudiņš arī ir kandidāts Jūrmalas pašvaldības vēlēšanās un pauž viedokli, ka ir sastapies ar kārtējo apliecinājumu administratīvo resursu izmantošanai vienas partijas labā.

Šī gada 5. aprīlī Jūrmalas sākumskolā “Ābelīte” norisinājusies skolas vecāku tikšanās ar ZZS pašvaldību vēlēšanu kandidātiem. Aicinājums pie skolas ziņojumu dēļa vēstījis, ka skolas aktu zālē notiks tikšanās ar Jūrmalas domes deputātiem no ZZS – kurā deputāti atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem un uzklausīs priekšlikumus.

Savukārt 13. aprīlī partijas “PROGRESĪVIE” kandidātei Ievai Lazdai, sazvanot sākumskolu “Ābelīte”, lai sarunātu telpas līdzīgam pasākumam, tika atteikts – ar atrunu, ka “neesot cenrāža”, kas vispār ļautu piešķirt telpas šādām aktivitātēm. Uz iebildumu par ZZS rīkoto tikšanos skolas pārstāve paskaidroja, ka tās dalībnieki uzstājušies kā pašvaldības pārstāvji.

Drīz portālā “Jūrmalas ziņas” tika publicēts KNAB komentārs par radušos situāciju, kurā tika norādīts, ka likums tomēr nosaka pienākumu dot iespēju izmantot šīs telpas ar tādiem pašiem noteikumiem kā ZZS arī citiem aģitācijas veicējiem, kuri to vēlas. Un arī “neesošais cenrādis” tam tomēr ir – attiecīgās telpas var piešķirt bez maksas vai par maksu, kas nepārsniedz šo telpu uzturēšanas faktiskos izdevumus.

Tāpēc 18. aprīlī partijas vārdā tika nosūtīts iesniegums Jūrmalas domei un sākumskolai “Ābelīte” par telpu piešķiršanu šādam pasākumam. Pasākumā plānoja piedalīties arī Māris Graudiņš, kurš ir “PROGRESĪVO” Jūrmalas saraksta līderis. Tomēr pašvaldība atbildes vēstulē no 27. aprīļa domes tāpat liedza izmantot minētās telpas.

Iesniegumā KNAB Māris Graudiņš lūdz izmeklēt šo, viņaprāt, klajo Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma pantu pārkāpumu par vienlīdzīgu noteikumu piemērošanu visām politiskajām partijām.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie