Nepieciešamā pretdarbība Krievijas propagandai

16. septembrī plkst. 10:00 Latvijas Universitātes bibliotēkā, O. Kalpaka bulvārī 4, notiks pētījuma un ekspertu rakstu  “Resisting foreign state propaganda in the new information environment: The case of EU member states, Russia and the  Eastern partnership countries” prezentācija.

Pētījumu sadarbībā ar ekspertiem un žurnālistiem no visas Eiropas veica Brīvības un solidaritātes fonds (BSF) un Eiropas Progresīvo pētījumu fonds (FEPS). Publikācijā apkopoti dažādi viedokļi, pētījumi, redzējumi un to analīze, kuru iecerēts iesniegt Eiropas Parlamenta un nacionālo valdību pārstāvjiem kā rekomendācijas cīņai ar ārvalstu propagandu.

Prezentācijā piedalīsies mediju nozares eksperti un pētījuma līdzautori Roberts Putnis, Andris Mellakauls un Māris Cepurītis, kā arī BSF vadītājs Ervins Labanovskis un FEPS ārpolitikas programmu vadītājs Vassilis Ntousas.

Prezentācijas ietvaros ikvienam klātesošajam būs iespēja saņemt pētījuma kopiju, bet vēlāk tas tiks nodots ES atbildīgajām amatpersonām, ekspertiem un nacionālo valstu valdību pārstāvjiem.

Lai apstiprinātu savu dalību pasākumā, aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu info@bsf-latvija.lv.

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam kontaktēties, zvanot uz tālr. +371 29199982.

Informāciju sagatavoja
Brīvības un Solidaritātes fonds
www.bsf-latvija.lv

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *