Vecāka loma ir izaicinājumu pilna

12 / 10 / 2015
Share 'Vecāka loma ir izaicinājumu pilna' on Draugiem Share 'Vecāka loma ir izaicinājumu pilna' on Facebook Share 'Vecāka loma ir izaicinājumu pilna' on Google+ Share 'Vecāka loma ir izaicinājumu pilna' on LinkedIn Share 'Vecāka loma ir izaicinājumu pilna' on LiveJournal Share 'Vecāka loma ir izaicinājumu pilna' on Pinterest Share 'Vecāka loma ir izaicinājumu pilna' on Tumblr Share 'Vecāka loma ir izaicinājumu pilna' on Twitter Share 'Vecāka loma ir izaicinājumu pilna' on Wordpress Share 'Vecāka loma ir izaicinājumu pilna' on Email

Mūsu sabiedrība ir aizgājusi no tradicionālā ģimenes aprūpes un uzturēšanas modeļa, bet valsts sociālā politika nav atbilstoši mainījusies saskaņā ar šīm pārmaiņām. Bērnu aprūpes pieejamība, veselības aprūpes pakalpojumi, izaicinājumi saistībā ar nodarbinātību, mājsaimniecības pienākumu sadale ir tikai dažas no daudzajām problēmām, ar ko jaunajiem vecākiem jāsaskaras.

avots: Brīvības un solidaritātes fonds

PIESAKIES konferencei par sociālajiem izaicinājumiem jaunajiem vecākiem, kura centīsies rast atbildi uz šo jautājumu: Kā veiksmīgāk savietot mainīgos un daudzveidīgos ģimenes uzturēšanas un bērnu aprūpes aspektus ar bērnu vecāku profesionālo izaugsmi un personiskās brīvības iespējām?

Konferences norise: 16. oktobrī no plkst. 9:30 Rīgā, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības namā (Bruņinieku ielā 29/31). Organizē Brīvības un solidaritātes fonds.

Programma: [PDF]

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie