Preses konference par darba nodokļiem

14 / 06 / 2015
Share 'Preses konference par darba nodokļiem' on Draugiem Share 'Preses konference par darba nodokļiem' on Facebook Share 'Preses konference par darba nodokļiem' on Google+ Share 'Preses konference par darba nodokļiem' on LinkedIn Share 'Preses konference par darba nodokļiem' on LiveJournal Share 'Preses konference par darba nodokļiem' on Pinterest Share 'Preses konference par darba nodokļiem' on Tumblr Share 'Preses konference par darba nodokļiem' on Twitter Share 'Preses konference par darba nodokļiem' on Wordpress Share 'Preses konference par darba nodokļiem' on Email

Pirmdien, 15.jūnijā, plkst. 10:30 mediju pārstāvji tiek aicināti piedalīties Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS), Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) rīkotajā preses konferencē par darba nodokļu jautājumiem, tostarp iniciētajām izmaiņām. Konference notiks LBAS telpās, Bruņinieku ielā 29/31, 4.stāva zālē.

Ekonomiskās aktivitātes palēnināšanās apstākļos gan arodbiedrībām, gan uzņēmējiem ir bažas par turpmāko tautsaimniecības attīstību, kuras mērķis ir veicināt vispārēju labklājības pieaugumu un iedzīvotāju dzīves līmeņa izlīdzināšanos gan Latvijas, gan Eiropas Savienības mērogā. Kā vienu no būtiskākajiem risinājumiem investīciju piesaistei, uzņēmējdarbības attīstībai un sociālās nevienlīdzības mazināšanai, darba ņēmēju un devēju organizācijas saredz nepieciešamību vismaz Baltijas mērogā izveidot konkurētspējīgu darba nodokļu politiku.

Arodbiedrības un uzņēmēju organizācijas vēlas prezentēt medijiem veiktos aprēķinus un darba nodokļu politikas makroekonomisko ietekmi. Tāpat paredzēts skaidrot, kāpēc pašreiz iniciētās izmaiņas zemo algu saņēmējiem radītu 17,25 eiro zaudējumus ik mēnesi, kurus valsts iecerējusi atmaksāt tikai pusotru gadu pēc deklarāciju iesniegšanas.

Par izveidojušos situāciju un iniciētajām izmaiņām darba nodokļu sistēmā ar viedokļiem un aprēķiniem dalīsies LBAS priekšsēdētājs Pēteris Krīgers, LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone un LTRK viceprezidente Lienīte Caune.

• info: Sanita Birkenfelde, LBAS sabiedrisko attiecību speciāliste. Tālr. 29382028

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie