Moris savu padarījis… un kandidē atkal?

24 / 09 / 2014
Share 'Moris savu padarījis… un kandidē atkal?' on Draugiem Share 'Moris savu padarījis… un kandidē atkal?' on Facebook Share 'Moris savu padarījis… un kandidē atkal?' on Google+ Share 'Moris savu padarījis… un kandidē atkal?' on LinkedIn Share 'Moris savu padarījis… un kandidē atkal?' on LiveJournal Share 'Moris savu padarījis… un kandidē atkal?' on Pinterest Share 'Moris savu padarījis… un kandidē atkal?' on Tumblr Share 'Moris savu padarījis… un kandidē atkal?' on Twitter Share 'Moris savu padarījis… un kandidē atkal?' on Wordpress Share 'Moris savu padarījis… un kandidē atkal?' on Email

Tuvojoties vēlēšanām, biedrība PROGRESĪVIE apkopojusi pēdējo gadu lielākos politiskos lēmumus un iniciatīvas, kuras būtiski veicinājušas vai to apstiprināšanas gadījumā veicinās nabadzības pieaugumu, sociālo nevienlīdzību sabiedrībā un mazinās pilsoniskās sabiedrības iespējas ietekmēt politiķus un viņu lēmumus.

„Esam apkopojuši šādus lēmumus – un to galvenos virzītājus un atbalstītājus. Ja esat jau veikuši izvēli, par kuru partiju balsot šajās vēlēšanās, mēs nepieprasām šo izvēli mainīt. Gandrīz katrā partijā ir cilvēki, kurus var atbalstīt, taču ir arī tādi, kuriem no politikas labāk būtu turēties tālāk. Skatieties uz uzvārdiem!”

Apkopotie politiķu „melnie darbi” atrodami mājaslapā www.melniedarbi.lv, kur par tiem var ne tikai izlasīt, bet arī sniegt savus komentārus – cik katrs no šiem darbiem bijis kaitīgs valstij un sabiedrībai kopumā.

Biedrība PROGRESĪVIE, pamatojoties uz lapā uzskaitītajiem faktiem, aicina vēlētājus neatbalstīt konkrētus politiķus, kuri visaktīvāk ar savu rīcību veicinājuši to pieņemšanu vai virzīšanu.

Latvijas Republikas 12. Saeimas vēlēšanas visā Latvijā norisināsies šī gada 4. oktobrī. Vēlēšanu iecirkņu saraksts atrodams http://cvk.lv/pub/public/29861.html.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

One Response to “ Moris savu padarījis… un kandidē atkal? ”

  1. jānis on 24 / 09 / 2014 at 13:55

    no šitā laikam arī vadīšos 4. oktobrī

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie