Komandu sports 1. maijā

Lai popularizētu un stiprinātu Latvijas arodbiedrību tradīcijas, lai iepazīstinātu komandas ar Rīgas vietām un iestādēm, kas saistītas ar arodbiedrību darbību, kā arī – lai konsultētu interesentus par darba tiesiskajām attiecībām un darba aizsardzības jautājumiem, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība 1.maijā Rīgā organizē komandu orientēšanās spēli un Informatīvo dienu.

www.arodbiedribas.lv

Pasākuma starts un finišs būs Rīgā, Kaļķu ielā 28 (iepretim MacDonalds), norises laiks no plkst. 10.30 līdz plkst. 16.00.

LBAS informatīvajā teltī Kaļķu ielā visas dienas garumā varēs sastapt LBAS konsultantus, kas varēs atbildēt uz dažādiem jautājumiem par arodbiedrībām, darba tiesībām un darba drošību. Teltī būs pieejami arī dažādi informatīvie materiāli.

Komandas orientēšanās spēlē varēs veidot pēc visdažādākajiem principiem – arodorganizācijas, nozares arodbiedrības, ģimenes, klasesbiedri, draugi utt. Minimālais dalībnieku skaits vienā komandā – trīs cilvēki, maksimālais – seši.

Komandas tiks vērtētas divas grupās:

  • gājēji,
  • velosipēdisti.

Velosipēdistiem obligāts nosacījums – braucot galvā jābūt nostiprinātai veloķiverei katram komandas dalībniekam. Ja dalībnieki „izmantos” ar motoru aprīkotus velosipēdus, skūterus, auto utt. – komanda tiks diskvalificēta.

Komandām, vadoties pēc iepriekš izsniegtiem orientēšanās norādījumiem un kartēm, noteiktā laikā būs jāatrod un jāreģistrējas 10 iepriekš atzīmētos kontrolpunktos. Komandas, kuras visātrāk veiks distanci un būs reģistrējušās visos 10 kontrolpunktos – kļūs par uzvarētājām. Pārējie spēles dalībnieki tiks apbalvoti ar vecināšanas balvām vai suvenīriem.

Pasākuma norises laikā dalībniekiem un līdzjutējiem būs iespēja uzdot jautājumus LBAS konsultantiem par darba tiesībām un darba aizsardzību.

Laika plāns

  • No plkst. 10:30 līdz 11:30 – dalībnieku reģistrācija;
  • 11:50 – 12:00 – „Komandu orientēšanās spēles” oficiālā atklāšana, LBAS vadības uzruna pasākuma dalībniekiem;
  • 12:00 – tiek dots „Komandu orientēšanās spēles” starts, orientēšanās norāžu izsniegšana, sākas orientēšanās stafete pa 10 Rīgas kontrolpunktiem;
  • 12:00 – 15:00 – Komandas veic orientēšanās distanci, reģistrējas kontrolpunktos;
  • 15:00 – 15:30 – Rezultātu apkopošana, uzvarētāju noteikšana;
  • 15:30 – 16:00 – Uzvarētāju apbalvošanas ceremonija, pasākuma noslēgums.

Papildu informācija:

Mārtiņš Pužuls
LBAS DA speciālists
Tālr.: 29108231
E – pasts: martins@lbas.lv

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *