Ukraiņa (un kreisā) viedoklis

Es ienīstu eiro-idiotus, kuri iesāka visu šo jezgu dēļ savām eiro-halucinācijām un kultūras šovinisma.

Es ienīstu mērgli, kurš mēģināja noturēties pie varas, neskatoties uz desmitiem bojā gājušo, un tagad grib atgriezties Ukrainā kopā ar citas valsts tankiem.

Es ienīstu bijušo opozīciju un esošo varu (tagad varas vietā ir vecā opozīcija), kura neatrada neko labāku kā tikai “glābt” ukraiņu valodu, iekļaut fašistus valdības sastāvā un solīt nepopulārās sociālās reformas.

Volodimirs Iščenko, Nacionālās Universitātes “Kijevas-Mogiļovas akadēmija” vecākais lektors, Kijevas Sociālo pētījumu centra direktora vietnieks

Oriģināls: facebook / Tulkojums: Tim Nastin

Es ienīstu pašvaldību vadītājus, kuri tik baidās zaudēt savus posteņus, ka ar prieku ir gatavi mesties okupācijas administrācijas apskāvienos.

Es ienīstu Kremļa tirānu, kuram ir vajadzīgs šis “mazais triumfālais karš”, lai nostiprinātu rubļa kursu un savu gandrīz vai vienpersonisko varu.

Es ienīstu visus tos “ar situāciju satrauktos” Eiropas Savienības un ASV birokrātus, kuri ievieš sankcijas tikai tad, kad esošā vara ir jau gandrīz vai nomesta, bet ja sniedz palīdzību – tad tikai uz viņiem izdevīgajiem noteikumiem.

Es ienīstu gan ukraiņu, gan krievu fašistus, kuri nevar samierināties ar to, ka realitātē Ukraina ir multikulturāla un daudzvalodīga valsts, un kuri ir gatavi šo realitāti sagraut.

Es ienīstu tos “liberāļus”, kuri attaisnoja ukraiņu fašistu klātbūtni Maidanā un nenorobežojās no tiem, lai dotu iespēju patiešam demokrātiskai un vispārnacionālai kustībai. Tā vietā viņi tikai veicināja pilsoņa kara izraisīšanu.

Es ienīstu sevi un citus kreisos aktīvistus, jo mēs tik daudz laika pavadījām savstarpējos ķīviņos, nekā būvējot tiešam spēcīgu politisku organizāciju, un Maidana gaitā mums nebija nekādas ietekmes uz notiekošo. Daļā atbildības ir arī uz mūsu rokām.

Bet vispār – par mieru visā pasaulē! Dāvinu ziediņus no Valonijas. Sniegpulkstenis ar zaļām lapiņām, vēl pagājuša gada. Ceru, ka šī nebija pēdējā reize, kad mēs varējam tos vērot. Rīt es atgriežos savā karojošā valstī un lūdzos, lai tas viss beigtos tikai ar otro Krimas karu, nevis Trešo pasaules karu. Tāpēc, ka 3. pasaules karš beigsies nevis ar pasaules revolūciju (tam ir vēl mazāk izredžu, nekā tas bija 100 gadus atpakaļ), bet gan kodolkarā un vispasaules mēroga slaktiņā.

Krievijas biedri! Rīt, 14:00 [1] dodaties uz pilsētu centrālajiem laukumiem, lai apturētu intervenci Ukrainā.

Biedri ukraiņi! Mums ir jāpadomā, ko lietas labā varam izdarīt mēs. Un “izdarīt lietas labā” – tas nebūt nenozīmē iestāties “Labējā sektora” rindās.

Vēl šajā kategorijā:

2 comments for “Ukraiņa (un kreisā) viedoklis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *