Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti

22 / 05 / 2013
Share 'Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti' on Draugiem Share 'Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti' on Facebook Share 'Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti' on Google+ Share 'Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti' on LinkedIn Share 'Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti' on LiveJournal Share 'Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti' on Pinterest Share 'Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti' on Tumblr Share 'Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti' on Twitter Share 'Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti' on Wordpress Share 'Ilgtspējas indeksa 2013 rezultāti' on Email

Šo piektdien, 24.maijā, Spīķeru koncertzālē norisināsies 2013.gada Ilgtspējas indeksa noslēguma pasākums. Tajā tiks godināti Latvijas ilgtspējīgākie un atbildīgākie uzņēmumi, kas atbilstoši savam sniegumam kvalificējas bronzas, sudraba, zelta vai platīna kategorijai. Turpinot pērn aizsākto tradīciju, šī pasākuma laikā tiks sveikti arī Ģimenei draudzīgie komersanti.

arodbiedribas.lv

Šogad Ilgtspējas indeksā, kas tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu, piedalījās 72 tālredzīgas uzņēmējdarbības stiprināšanā ieinteresēti uzņēmumi, kuri apzinās, ka reputācijas, klientu lojalitātes, kā arī konkurētspējas pamatā ir ne vien rūpes par savu klientu, bet arī sakārtota un kvalitatīva darba vide un rūpes par sabiedrību un valsti kopumā. Dalībuzņēmumi, kuri šajā novērtējumā uzrādījuši augstu sniegumu, tiks paziņoti un apbalvoti šo piektdien, 24.maijā, no plkst. 12.00 līdz 14.00 Spīķeru koncertzālē (Maskavas ielā 4/1, Rīgā; ieeja no Krasta ielas puses).

Pasākumu atklās projekta iniciatori – Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs Pēteris Krīgers un Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Vitālijs Gavrilovs. Pasākumā piedalīsies Ilgtspējas indeksa dalībuzņēmumu vadītāji, valsts amatpersonas, darba ņēmēju pārstāvji, biznesa organizācijas un vadošās nevalstiskās organizācijas, kā arī dažādu ilgtspējas jomu eksperti.

Piedalīties Ilgtspējas indeksa 2013 noslēguma pasākumā ir aicināti arī mediju pārstāvji. Lūgums dalībai pasākumā reģistrēties iepriekš, rakstot e-pastu uz karina.javtusenko@lbas.lv vai zvanot pa tālr. nr. (+371) 28 360 777.

Ilgtspējas indekss ir viena no retajām iniciatīvām, kas jau ceturto gadu Latvijas uzņēmumiem sniedz iespēju novērtēt savu uzņēmējdarbības vidi atbilstoši starptautiski atzītiem kritērijiem, kā arī iegūt ekspertu ieteikumus turpmākajai attīstībai. Līdz šim šīs unikālās pašvērtējuma sistēmas priekšrocības izmantojuši jau gandrīz 300 Latvijas atbildīgāko un atvērtāko uzņēmumu.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie