Sociālais dialogs – konference

22 / 05 / 2013
Share 'Sociālais dialogs – konference' on Draugiem Share 'Sociālais dialogs – konference' on Facebook Share 'Sociālais dialogs – konference' on Google+ Share 'Sociālais dialogs – konference' on LinkedIn Share 'Sociālais dialogs – konference' on LiveJournal Share 'Sociālais dialogs – konference' on Pinterest Share 'Sociālais dialogs – konference' on Tumblr Share 'Sociālais dialogs – konference' on Twitter Share 'Sociālais dialogs – konference' on Wordpress Share 'Sociālais dialogs – konference' on Email

23. maijā plkst. 10.00 Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība organizē konferenci “Sociālo partneru un valdības dialogs: mīti un realitāte”, kas tiks veltīta Nacionālās Trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) darbības izvērtējumam un nākotnes redzējumam par sociālo partneru dialogu ar valdību.

arodbiedribas.lv

Konferencē piedalīsies arodbiedrību un darba devēju pārstāvji, NTSP apakšpadomju dalībnieki, kā arī Norvēģijas arodbiedrību konfederācijas LO-Norway Ekonomikas un sociālo lietu īpašais padomnieks Jan Erik Støstad, kurš dalīsies pieredzē par sociālā dialoga īstenošanu šajā valstī. Konferencē paredzēta dalībnieku diskusija par NTSP izaicinājumiem un to iespējamiem risinājumiem.

Konferencē tiks prezentēts LBAS pētījums par NTSP darbības izvērtēšanu, kas tapis sadarbībā ar Innovation Norway Cienīga darba un trīspusējā dialoga fondu.

Pasākums norisināsies ceturtdien, 23. maijā no plkst. 10.00 līdz 13.00, LBAS telpās Bruņinieku ielā 29/31, 2. stāva zālē.

Nacionālā Trīspusējā sadarbības padome (NTSP) ir viens no nozīmīgākajiem sociālā dialoga instrumentiem, kuras mērķis ir veicināt iesaistīto pušu sadarbību nacionālajā līmenī un nodrošināt saskaņotu un valsts interesēm atbilstošu sociālekonomisko problēmjautājumu risināšanu, kas garantētu sociālo stabilitāti un labklājības līmeņa paaugstināšanu mūsu valstī.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie