Piedzīvojumu vasara 2013

07 / 05 / 2013
Share 'Piedzīvojumu vasara 2013' on Draugiem Share 'Piedzīvojumu vasara 2013' on Facebook Share 'Piedzīvojumu vasara 2013' on Google+ Share 'Piedzīvojumu vasara 2013' on LinkedIn Share 'Piedzīvojumu vasara 2013' on LiveJournal Share 'Piedzīvojumu vasara 2013' on Pinterest Share 'Piedzīvojumu vasara 2013' on Tumblr Share 'Piedzīvojumu vasara 2013' on Twitter Share 'Piedzīvojumu vasara 2013' on Wordpress Share 'Piedzīvojumu vasara 2013' on Email

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība (LIDA) informē, ka Valsts Policija sadarbībā ar Rīgas domi 2013. gada 25. maijā Rīgā, Kronvalda parkā rīkos drošības festivālu “PIEDZĪVOJUMU VASARA 2013”, kurā bērni, jaunieši tiks informēti par drošības pamatnoteikumiem. Pasākuma mērķis ir sniegt informāciju par dažādiem drošības aspektiem, kā arī papildināt apmeklētāju zināšanas par drošību un kārtību dažādās jomās. Pirms pasākuma plānota drošības iestāžu tehnikas un iekārtu svinīga svētku parāde pilsētā.

Pasākumā piedalās Valsts un Rīgas pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Nacionālie bruņotie spēki, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts Robežsardze, Ostas Policija, uzņēmumi Latvenergo, Latvijas gāze un daudzi citi.

Festivāla norises teritorijā tiks iekārtotas dažādas tematiskās zonas, pa kurām pasākuma apmeklētāji varēs pārvietoties, izmantojot “Piedzīvojumu festivāla” kartes principu (pie ieejas apmeklētāji saņems informatīvu orientēšanās karti un pārvietosies ar to pa pasākuma teritoriju, vākdami kartē zīmogus, kas, izejot visus kontrolpunktus, izveido noteiktu uzrakstu. Noslēgumā, uzrādot aizpildīto karti, dalībnieki saņems balvu – iespēju piedalīties kādā no dienestu īpaši sagatavotajām aktivitātēm).

Papildus uzdevumiem tematiskajos kontrolpunktos, ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja iegūt informāciju par vasaras nometnēm un interešu centriem, klātienē apskatīt drošības dienestu operatīvo transportu un specaprīkojumu, vērot kinologu demonstrācijas un sacensību “Roku rokā” fināla sacensības, kas norisināsies no plkst. 12:00 – 13:00, kā arī iesaistīties daudzās citās aizraujošās aktivitātēs visas dienas garumā.

Aktivitāšu sākums Kronvalda parkā un Rīgas kongresu namā – plkst. 11:00, ieeja bez maksas.

LIDA aicina preses izdevumus, TV, radio, interneta portālus informēt par pasākumu norisi bērnus un jauniešus, mācību iestādes, pašvaldības, lai varētu savlaicīgi ieplānot pasākuma apmeklēšanu 25.maijā.

Pasākumā plānots vērst uzmanību uz sekojošiem drošības aspektiem:
– ceļu satiksme
– droša velo satiksme
– drošība uz ūdens
– traumas un kodumi, indīgi augi
– orientēšanās apkārtnē
– pirmā medicīniskā palīdzība (izmežģījumi, lūzumi)
– saules apdegumi
– ugunsdrošība
– internets, kiberdrošība – gāzes drošība
– elektrodrošība
– drošība graustos un bīstamās konstrukcijās
– 112, 110 un 113 dienests
– atkarības (alkohols, narkotikas, cigaretes, interneta atkarība)

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie