Latvijas zaļā identitāte

Piektdien, 1. februārī interesenti tiek aicināti uz diskusiju “Zaļā tautsaimniecība – potenciālā Latvijas starptautiskā identitāte un preču zīme”, kuru organizē Brīvības un solidaritātes fonds. Diskusija norisināsies no plkst. 11:00 Eiropas Savienības mājā – Aspazijas bulvārī 28 (reģistrācija un rīta kafijas tase no plkst. 10:30).

Diskusijā, kuru vadīs žurnālists Didzis Melbiksis, piedalīsies Kārlis Pots (Latvijas Institūta komunikācijas vadītājs, „If you like Latvia, Latvia likes you” projekta vadītājs), Gunārs Ošlejs (SIA „Base Baltic“, projektu direktors), Pēteris Pūrītis („Leo Burnett Riga” radošais direktors), Gundars Sisenis (SIA ELPA valdes priekšsēdētājs, „Siera kluba” valdes loceklis), Rūdolfs Brēmanis (LR Ārlietu ministrijas ārējo ekonomisko sakaru veicināšanas nodaļas vadītājs), Alda Ozola (Latvijas Zaļā kustība, priekšsēdētāja), kā arī LR Saeimā pārstāvēto partiju frakciju deputāti.

Diskusijā organizatori ir pauduši vēlmi šajā diskusijā rast atbildes uz sekojošiem jautājumiem:
– Vai ir iespējams, ka zaļš un videi draudzīgs produkts ir jēdziens pēc kā Latviju atpazīst un identificē starptautiski?
– Vai šāds Latvijas zīmols var kalpot Latvijas izaugsmei un ekonomiskajam izrāvienam?
– Kas mums japaveic, lai virzītos šajā virzienā?

Vietu skaits uz pasākumu ir ierobežots. Dalība jāpiesaka iepriekš, nosūtot e-pastu uz info@bsf-latvija.lv līdz 31. janvāra plkst. 12:00 vai zvanot uz tālruni Nr. 26407382.

► Papildus informācija: www.facebook.com/events/162388927242470/

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *