Seminārs par valsti un budžetu

10 / 10 / 2012
Share 'Seminārs par valsti un budžetu' on Draugiem Share 'Seminārs par valsti un budžetu' on Facebook Share 'Seminārs par valsti un budžetu' on Google+ Share 'Seminārs par valsti un budžetu' on LinkedIn Share 'Seminārs par valsti un budžetu' on LiveJournal Share 'Seminārs par valsti un budžetu' on Pinterest Share 'Seminārs par valsti un budžetu' on Tumblr Share 'Seminārs par valsti un budžetu' on Twitter Share 'Seminārs par valsti un budžetu' on Wordpress Share 'Seminārs par valsti un budžetu' on Email

16. oktobrī Sociālo reformu biedrība aicina interesentus uz semināru “Sociāli atbildīgas valsts principi un 2013. gada budžeta projekts”, kas notiks Vecrīgā, Barikāžu muzeja 3. stāva zālē (Krāmu ielā 3 – starp Doma baznīcu un Rātsnamu). Sākums pl.15:00.

Plānotais pasākuma ilgums ir 2 stundas, ieeja bez maksas. Gaidīti ir visdažādāko uzskatu cilvēki, kurus interesē risinājumi dzimstības, ģimenes, nodarbinātības, veselības aprūpes jomā. Noslēguma diskusijā izteiktie klausītāju priekšlikumi tiks apkopoti un iesniegti LR Saeimas deputātu komisijām.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie