Esam Eiropas trijniekā!

20 / 06 / 2012
Share 'Esam Eiropas trijniekā!' on Draugiem Share 'Esam Eiropas trijniekā!' on Facebook Share 'Esam Eiropas trijniekā!' on Google+ Share 'Esam Eiropas trijniekā!' on LinkedIn Share 'Esam Eiropas trijniekā!' on LiveJournal Share 'Esam Eiropas trijniekā!' on Pinterest Share 'Esam Eiropas trijniekā!' on Tumblr Share 'Esam Eiropas trijniekā!' on Twitter Share 'Esam Eiropas trijniekā!' on Wordpress Share 'Esam Eiropas trijniekā!' on Email

…diemžēl gan no otra gala – tā atzinuši Eiropas Savienības statistikas biroja “Eurostat” pētnieki. Pēc viņu aplēsēm, 2011. gadā Latvijas IKP uz vienu iedzīvotāju pēc pirktspējas paritātes ir rādītājos sasniedzis trešo zemāko līmeni ES (pētījumā kopumā apskatītas 27 valstis).

Viszemākais rezultāts viņgad fiksēts Bulgārijā, bet otrajā vietā ierindojusies Rumānija. Arī Lietuvai nav veicies, tā nonākusi ceturtajā vietā tūlīt pēc Latvijas, bet Igaunija ar nedaudz augstāku rezultātu gozējas septītajā vietā no beigām.

Savukārt, visaugstākais rezultāts minētajā periodā ticis Luksemburgai (kuras rādītāji gandrīz trīsreiz pārsniedz ES vidējo līmeni), otrajā vietā ar apmēram divreiz mazāku “punktu” skaitu ierindojusies Nīderlande un turpat blakus trešajā – Austrija.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie