Arodbiedrības: tiekamies svētkos!

11 / 05 / 2012
Share 'Arodbiedrības: tiekamies svētkos!' on Draugiem Share 'Arodbiedrības: tiekamies svētkos!' on Facebook Share 'Arodbiedrības: tiekamies svētkos!' on Google+ Share 'Arodbiedrības: tiekamies svētkos!' on LinkedIn Share 'Arodbiedrības: tiekamies svētkos!' on LiveJournal Share 'Arodbiedrības: tiekamies svētkos!' on Pinterest Share 'Arodbiedrības: tiekamies svētkos!' on Tumblr Share 'Arodbiedrības: tiekamies svētkos!' on Twitter Share 'Arodbiedrības: tiekamies svētkos!' on Wordpress Share 'Arodbiedrības: tiekamies svētkos!' on Email

Eiropas Savienības (ES) Dārza svētkos, kas norisināsies sestdien, 12.maijā no plkst. 12.00 līdz 18.00, Rīgā, Vērmanes dārzā, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) konsultanti teltī “Turīgā Eiropa” konsultēs par darba tiesību problēmjautājumiem, kā arī dalīsies ar noderīgiem informatīvās kampaņas “Zini darba tiesības! Esi drošs!” materiāliem. Ģimenes ar bērniem tiek aicinātas apmeklēt arī “ToDo drošo māju”, lai interaktīvā veidā uzzinātu, kā ikdienā sevi pasargāt no dažādiem riskiem un drošības apdraudējumiem.

“ToDo drošā māja” ir skolēnu drošības kampaņas ietvaros īpaši izveidots mājoklis, kurā ietilpst virtuve, dzīvojamā istaba, garāža un pagalms. Tās iemītnieki palīdzēs bērniem izprast dažādo drošības elementu vietu un lomu viņu ikdienā. “ToDo drošās mājas” apmeklējums būs informatīvi izklaidējošs, jo katra zona ir veidota tā, lai bērni piedalās, ieklausās un atceras galvenos priekšnoteikumus, lai būtu droši un pasargāti ikdienā.

Ja neizdodas viesoties ES Dārza svētkos un saņemt informatīvos materiālus un LBAS ekspertu konsultācijas to laikā, aicinām apmeklēt darba tiesībām veltīto mājas lapu www.darbatiesibas.lv. Tajā iespējams ne tikai iepazīties ar galvenajiem darba tiesību jautājumiem un konsultēties ar kādu no sešiem LBAS darba tiesību konsultantiem, bet arī saņemt materiālus, lai zinātu, kā sevi pasargāt, stājoties darba attiecībās, kā arī aizstāvēt situācijās, kad darba tiesības ir pārkāptas. Praktiski izmantojamo materiālu apkopojumā iekļauti: ieteikumi darba līgumam, paraugs pirmstiesas brīdinājumam un prasības pieteikumam par darba samaksas piedziņu, kā arī paraugs kreditora prasījumam.

Informatīvā kampaņa “Zini darba tiesības! Esi drošs!” tiek rīkota Eiropas Sociālā fonda projekta nr. 1DP/1.3.1.3.2./08/IPIA/NVA/001 “Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos” ietvaros.

► info: Sigita Lapsiņa, LBAS – t.26377286
    sigita.lapsina@hkstrategies.com

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie