Arodbiedrības gatavojas referendumam

19 / 04 / 2012
Share 'Arodbiedrības gatavojas referendumam' on Draugiem Share 'Arodbiedrības gatavojas referendumam' on Facebook Share 'Arodbiedrības gatavojas referendumam' on Google+ Share 'Arodbiedrības gatavojas referendumam' on LinkedIn Share 'Arodbiedrības gatavojas referendumam' on LiveJournal Share 'Arodbiedrības gatavojas referendumam' on Pinterest Share 'Arodbiedrības gatavojas referendumam' on Tumblr Share 'Arodbiedrības gatavojas referendumam' on Twitter Share 'Arodbiedrības gatavojas referendumam' on Wordpress Share 'Arodbiedrības gatavojas referendumam' on Email

Pateicoties Saeimas konceptuāli paustajam atbalstam pensionēšanās vecuma paaugstināšanai līdz 65 gadu vecumam, Latvijas arodbiedrības jau sola sākt darbu pie referenduma sagatavošanas un šo paaugstināšanu nepieļaut.

Iecerēts, ka 2014. un 2015. gada sākumā pensionēšanās vecumu paaugstinās par trim mēnešiem, bet, sākot ar 2016.gadu, ik gadu to paaugstinās par sešiem mēnešiem, – lai 2020.gadā būtu sasniegts minētais 65 gadu vecums. Saskaņā ar šo shēmu pakāpeniski palielināsies arī pensionēšanās vecums tiem cilvēkiem, kuriem ir tiesības pensionēties pirms vispārējā pensionēšanās vecuma sasniegšanas.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība un Tiesībsarga birojs pauduši neapmierinātību par steigu, kurā pensionēšanās vecums tiek paaugstināts jau no 2014. gada, nevis no 2016. gada, kā tika solīts iepriekš.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie