Lielāki nodokļi miljonāriem

26 / 01 / 2012
Share 'Lielāki nodokļi miljonāriem' on Draugiem Share 'Lielāki nodokļi miljonāriem' on Facebook Share 'Lielāki nodokļi miljonāriem' on Google+ Share 'Lielāki nodokļi miljonāriem' on LinkedIn Share 'Lielāki nodokļi miljonāriem' on LiveJournal Share 'Lielāki nodokļi miljonāriem' on Pinterest Share 'Lielāki nodokļi miljonāriem' on Tumblr Share 'Lielāki nodokļi miljonāriem' on Twitter Share 'Lielāki nodokļi miljonāriem' on Wordpress Share 'Lielāki nodokļi miljonāriem' on Email

Ar šādu prasību nācis klajā ASV prezidents Baraks Obama, lai atjaunotu ekonomiku, kurā visi dod godīgu ieguldījumu un spēlē pēc vieniem noteikumiem. Viņaprāt, ir steidzami nepieciešams samazināt nevienlīdzību ienākumu jomā, jo iedzīvotāji ir neapmierināti ar ekonomisko stāvokli ASV pēc nesenās recesijas.

B. Obama norādīja, ka šobrīd valdībai ir divas iespējas – vai nu palikt pie valsts, kur arvien mazāks cilvēku skaits dzīvo patiesā labklājībā, bet arvien vairāk iedzīvotāju tik tikko spēj izdzīvot, – vai steidzami ķerties pie problēmu risināšanas, mainot nodokļu sadalījumu. Noteicošais jautājums viņa skatījumā ir aizsargāt amerikāņiem svētu principu – ka ar grūtu darbu var panākt cilvēka cienīgu dzīvi:

“Pienācis laiks piemērot vienus noteikumus no augšas līdz apakšai: nekādu glābšanu no bankrota, nekādu kompensāciju, nekādas izvairīšanās no pienākumiem.”

Prezidents pieprasījis, lai miljonāriem būtu jāsamaksā nodokļos vismaz 30% no ienākumiem.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie