Mediķi streikos

26 / 11 / 2011
Share 'Mediķi streikos' on Draugiem Share 'Mediķi streikos' on Facebook Share 'Mediķi streikos' on Google+ Share 'Mediķi streikos' on LinkedIn Share 'Mediķi streikos' on LiveJournal Share 'Mediķi streikos' on Pinterest Share 'Mediķi streikos' on Tumblr Share 'Mediķi streikos' on Twitter Share 'Mediķi streikos' on Wordpress Share 'Mediķi streikos' on Email

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) iesniegusi Rīgas domei pieteikumu par sapulcēm pie Saeimas un Rīgas pils 8.decembrī. Arodbiedrība norāda, ka, neraugoties uz plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju par valdības plāniem nākamajā gadā būtiski samazināt veselības aprūpes budžetu, oficiāls atspēkojums tā arī nav sekojis. Tas rada arvien pieaugošas bažas par tālāku valsts veselības aprūpes pasliktināšanu, kam nevar rast pamatojumu.

LVSADA priekšsēdētājs Valdis Keris aicina ievērot, ka “globālo finanšu krīzi izraisīja un turpina padziļināt negodīgi un alkatīgi darījumi finanšu sektorā, tad kāpēc Latvijas iedzīvotājiem par to būtu jāmaksā ar nevainīgām dzīvībām?”.

Ņemot vērā to, ka valdības plāni samazināt valsts finansējumu veselības aprūpei apdraud valsts stabilitāti un attīstību, LVSADA aicina publiski aizstāvēt savas tiesības uz pieejamu un kvalitatīvu veselības aprūpi.

Jau vēstīts, ka mediķu arodbiedrība iepriekš grasījās doties protesta akcijā valsts svētkos, 18.novembrī, tomēr vēlāk nolēma nogaidīt, kad būs lielāka skaidrība par nākamā gada finansējuma apmēru veselības nozarei.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie