Kā apkarot ēnu ekonomiku (forums)

Aicinām piedalīties Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) rīkotajā starptautiskajā forumā “Arodbiedrību loma ēnu ekonomikas apkarošanā”, kas notiks šā gada 1.novembrī, Rīgā Tallink Hotel Riga.

Forumā tiks aktualizēti jautājumi par ēnu ekonomikas ietekmi uz tautsaimniecības situāciju valstī, īpašu uzmanību pievēršot arodbiedrību lomai šīs problēmas risināšanā. Foruma mērķis ir diskutēt ar Latvijas un Eiropas Savienības valstu ekspertiem par esošo situāciju saistībā ar ģenerālvienošanos noslēgšanu un darba strīdu risināšanu.

Starptautiskā foruma laikā notiks LBAS, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) vadības un valdības pārstāvju diskusija, kā arī divas tematiskās ekspertu paneļdiskusijas. Tajās piedalīsies LBAS un dalīborganizāciju pārstāvji, LDDK, valdības, valsts iestāžu, tiesu speciālisti un juristi. Forumu apmeklēt aicināti arodbiedrību pārstāvji, darba devēji, juristi un citi interesenti. Savu valstu pieredzi, strādājot ar forumā aktualizētajām problēmām, izklāstīs Vācijas un Čehijas lielāko arodbiedrību centru eksperti.

Starptautiskais forums tiek rīkots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos” ietvaros.

Lai piedalītos forumā, līdz 24. oktobrim aicinām pieteikt dalību, aizpildot reģistrācijas formu internetā – http://ej.uz/LBAS_forums vai nosūtot veidlapu uz e-pastu Liena.Muraskina@lbas.lv.

Kontaktpersona starptautiskā foruma saturiskajos jautājumos ir LBAS jurists un konsultants darba tiesisko attiecību jautājumos Kaspars Rācenājs, tālr.: 67035905, e-pasts: kaspars@lbas.lv. Kontaktpersona organizatoriskajos jautājumos ir LBAS komunikācijas konsultante Liena Muraškina, tālr. 67610010, 26300702, e-pasts: liena.muraskina@lbas.lv.

► Starptautiskā foruma programma: [doc]

► Reģistrācijas veidlapa: [doc]

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *