Stipendija bakalaura darbam

13 / 09 / 2011
Share 'Stipendija bakalaura darbam' on Draugiem Share 'Stipendija bakalaura darbam' on Facebook Share 'Stipendija bakalaura darbam' on Google+ Share 'Stipendija bakalaura darbam' on LinkedIn Share 'Stipendija bakalaura darbam' on LiveJournal Share 'Stipendija bakalaura darbam' on Pinterest Share 'Stipendija bakalaura darbam' on Tumblr Share 'Stipendija bakalaura darbam' on Twitter Share 'Stipendija bakalaura darbam' on Wordpress Share 'Stipendija bakalaura darbam' on Email

Brīvības un Solidaritātes fonds (BSF) izsludina pieteikšanos uz vienreizēju stipendiju Bakalaura darba rakstītājiem, kuri izvēlas pētniecību tematiku, kas saistīta ar Progresīvās nodokļu sistēmas ieviešanas iespējamību Latvijā.

Stipendijas izveidošanas mērķis ir pievērst jauno pētnieku uzmanību tādām sabiedrībā aktuālām tēmām kā līdzdalība, solidaritāte, tolerance, sociālais taisnīgums, progresivitāte, ilgtspējīga tautsaimniecība, vides aizsardzība un demokrātija, kā arī studiju laikā atbalstīt centīgus, mērķtiecīgus Latvijas augstskolu studentus bakalaura darbu izstrādē.

Katrā stipendiju izsludināšanas reizē, kas varētu notikt vienreiz gadā, BSF valde noteiks citu bakalaura darbu tematiku, kuru izstrāde tiks atbalstīta arī materiāli.

Šoreiz izsludināto stipendiju drīkst pretendēt Latvijas augstskolu studenti, kuri 2011./2012. mācību gadā izstrādā savus noslēguma darbus studijām bakalaura programmās.

“Stipendijas izveides mērķis ir motivēt studentus nopietnāk pētīt Latvijas tautsaimniecībai svarīgus tematus, kas orientēti uz sociālās nevienlīdzības samazināšanu un ekonomikas attīstību,” stipendijas izsludināšanu komentē BSF priekšsēdētāja vietnieks Ervins Labanovskis. “Stipendijas apmēri nav lieli, taču tas tomēr būs vismaz neliels atbalsts studentiem viņu bakalaura darbu izstrādes procesā.

Tāpat šie darbi, kas iegūs stipendiju, tiks publicēti BSF mājas lapā un to autorus iekļausim pētnieku grupā, kas būs aicināti izstrādāt un iesniegt jaunus un konkrētus priekšlikumus Saeimai un valdībai – piemēram, šogad: kā efektīvāk ieviest progresīvo nodokļu sistēmu.”

► Pieteikties stipendijai var, aizpildot pieteikšanās anketu, kas atrodama fonda mājas lapā www.bsf-latvija.lv, un iesniedzot to BSF līdz 2012. gada 1. februārim (ieskaitot).

Sīkākai informācijai: Ervins Labanovskis, tel. 29199982, ervins.labanovskis@gmail.com

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie