Norvēģu arodbiedrības sēro

29 / 07 / 2011
Share 'Norvēģu arodbiedrības sēro' on Draugiem Share 'Norvēģu arodbiedrības sēro' on Facebook Share 'Norvēģu arodbiedrības sēro' on Google+ Share 'Norvēģu arodbiedrības sēro' on LinkedIn Share 'Norvēģu arodbiedrības sēro' on LiveJournal Share 'Norvēģu arodbiedrības sēro' on Pinterest Share 'Norvēģu arodbiedrības sēro' on Tumblr Share 'Norvēģu arodbiedrības sēro' on Twitter Share 'Norvēģu arodbiedrības sēro' on Wordpress Share 'Norvēģu arodbiedrības sēro' on Email

Pēc traģiskajiem notikumiem Norvēģijā pagājušajā nedēļā Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) nosūtīja saviem kolēģiem Norvēģijas arodbiedrību konfederācijā (LO-Norway) līdzjūtības, atbalsta un solidaritātes vēstuli, uz kuru saņemta sekojoša atbilde no LO-Norway prezidenta Roara Flothena.

avots: arodbiedribas.lv

“Dārgie draugi,

LO-Norway no sirds pateicas par Jūsu izteikto līdzjūtību. Mums ir ļoti svarīgi zināt, ka esat kopā ar mums šajā sāpīgajā laikā.

Milzīga traģēdija ir skārusi Darba partijas jauniešu grupu, darbinieku kustību Norvēģijā un mūsu valsti kā nāciju. Simts jauniešu ir nogalināti, ievainoti vai ieguvuši traumas šajā kaunpilnajā terora aktā.

Ir grūti aptvert, ka Norvēģijas darbinieku kustība dažās stundās 2011.gada 22.jūlijā pazaudējusi tik daudz topošos līderus. 2011.gads arodbiedrību kustībā Norvēģijā vienmēr paliks vēstures atmiņā kā tumšākā diena.

Daudzi upuri, kuri piedalījās vasaras nometnē, ir arodbiedrību konfederācijas dalīborganizāciju biedri un arodbiedrību aktīvisti, kuri strādā arodbiedrību organizācijās. Viņi ir konfederācijas jauniešu kustības pamats un atbalsts. Tagad mēs zinām, ka daži no viņiem ir starp pazudušajiem, un iespējams nogalināti šausmīgā uzbrukuma laikā Utøya nometnē.

Bumbas sprādziens valdības ēkai Oslo un masu slepkavība Utøya nometnē parāda tādas atvērtas sabiedrības kā mūsu ievainojamību. Bet mēs parādīsim, cik nopietni un dziļi ir iesakņojusies šī atvērtā demokrātiskā sabiedrība. Norvēģija kļūs stiprāka un vēl vienotāka šī uzbrukuma rezultātā.

Liels paldies par Jūsu solidaritāti un līdzjūtību.

Dziļās sērās,Roars Flothens, LO-Norway prezidents”

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie