Brīvību kredītņēmējiem

07 / 07 / 2011
Share 'Brīvību kredītņēmējiem' on Draugiem Share 'Brīvību kredītņēmējiem' on Facebook Share 'Brīvību kredītņēmējiem' on Google+ Share 'Brīvību kredītņēmējiem' on LinkedIn Share 'Brīvību kredītņēmējiem' on LiveJournal Share 'Brīvību kredītņēmējiem' on Pinterest Share 'Brīvību kredītņēmējiem' on Tumblr Share 'Brīvību kredītņēmējiem' on Twitter Share 'Brīvību kredītņēmējiem' on Wordpress Share 'Brīvību kredītņēmējiem' on Email

Lai Latvijā neiestātos gadu desmitiem ilga ekonomiskā stagnācija, noteikti ir jārisina jautājums par kredītņēmējiem, kuri nespēj atdot parādus bankām. Šādu viedokli intervijā Latvijas radio šorīt pauda ekonomists Jānis Ošlejs.

avots: TvNet.lv

Viens no risinājumiem būtu naudas devalvācija, savukārt otrs – ir jādod iespēja atdot nekustamo īpašumu bankai, līdz ar to pārtraucot kredītsaistības.

“Ja cilvēkam ir nekustamais īpašums un viņš nevar par to norēķināties, ir jāļauj tā kā Amerikā – iet projām. Atstājot to bankai, bet paliekot bez kredītsaistībām. (..) Tā mēs iegūstam kredītu ņēmējus, kuriem ir atvieglots finanšu stāvoklis un viņi var no jauna atsākt dzīvi un doties uz priekšu. Mēs nevaram darīt kā tagad.”

Atbildot uz jautājumu, kā būtu iespējams piespiest komercbankas šādi rīkoties, viņš norāda, ka valstij ir jāizvirza tāds likums.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie