Politiskā kultūra – jāmaina!

30 / 06 / 2011
Share 'Politiskā kultūra – jāmaina!' on Draugiem Share 'Politiskā kultūra – jāmaina!' on Facebook Share 'Politiskā kultūra – jāmaina!' on Google+ Share 'Politiskā kultūra – jāmaina!' on LinkedIn Share 'Politiskā kultūra – jāmaina!' on LiveJournal Share 'Politiskā kultūra – jāmaina!' on Pinterest Share 'Politiskā kultūra – jāmaina!' on Tumblr Share 'Politiskā kultūra – jāmaina!' on Twitter Share 'Politiskā kultūra – jāmaina!' on Wordpress Share 'Politiskā kultūra – jāmaina!' on Email

Ārkārtas vēlēšanām ir jāmaina politiskā kultūra Latvijā, savukārt politiskiem spēkiem jāspēj piedāvāt iedzīvotājiem cienīgu darbu, algu un dzīvi kopumā, pēc tikšanas ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru atzīst Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) valdes priekšsēdētājs Pēteris Krīgers.

Krīgers apliecināja, ka ar prezidentu netika pārrunātas globālas tēmas, bet tika spriests par dzīvi Latvijā un to, kas satrauc iedzīvotājus. Arodbiedrību pārstāvji Zatleram uzsvēra, ka sagaida no politiskajām aktivitātēm vasarā veiksmīgu iznākumu un cer, ka pēc ārkārtas vēlēšanām mainīsies politiskā kultūra Latvijā – politiķi sapratīs, ka viņi ir atbildīgi par veicamajiem pienākumiem.

LBAS valdes priekšsēdētājs norādīja, ka politiskajiem spēkiem ir jānodrošina Latvijas iedzīvotājiem cienīgs darbs, alga un arī dzīve, un tās partijas, kas spēs šo piepildīt, ir jāatbalsta. Cilvēkiem ir jānodrošina darbs un primāri jārisina nodarbinātības problēmas, tāpat cilvēku atalgojumam ir jābūt virs iztikas minimuma, tad paaugstināsies arī viņu labklājības līmenis, uzsvēra Krīgers.

Viņš arī sacīja, ka kopumā ar Zatleru līdz šim bija izveidojusies laba sadarbība, tomēr, ja viņš startētu ārkārtas vēlēšanas, LBAS sākumā iepazītos ar partijas programmu un tad lemtu par atbalstu, jo tas esot atkarīgs nevis no personālijām, bet gan partijas piedāvājuma.

Savukārt, LBAS priekšsēdētāja vietnieks Egīls Baldzēns pastāstīja, ka prezidents sarunā bijis ieinteresēts par arodbiedrību viedokli, kā arī lielā mērā viņi izrādījušies domubiedri. Ar Zatleru tika pārrunāta arī ēnu ekonomikas problēma, kā arī viņam tika pausts LBAS viedoklis, ka būtu jāapkaro ēnu ekonomika un rezultātā varētu samazināt nodokļus. Veicot šos pasākumus, tiktu paaugstināti cilvēku ienākumi, atdzīvināts iekšējais tirgus un paaugstināta vietējo uzņēmumu konkurentspēja, sacīja Baldzēns.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie