Aizsūti vēstuli Dombrovskim!

Kopš pagājušā gada Eiropas Komisija visu laiku ir atlikusi likumdošanas iniciatīvas par finanšu spekulāciju nodokļa (FTT) ieviešanu izskatīšanu. Taču šī gada aprīlī Eiropas Parlaments nobalsoja par šāda nodokļa ieviešanu visā Eiropas Savienībā (ES). Pilsoņi no visas Eiropas ir aicinājuši Eiropas Komisiju atbalstīt Eiropas FTT ieviešanu. ES vajadzētu kļūt par paraugu un rīkoties kā pasaules līderim, nevis slēpties aiz argumentiem, ka vēl būtu jāpagaida kādu globālu vienošanos.

Māris Grīnvalds, Kreisie.LV

2011. gada 24. jūnijā Eiropas Savienības Padomē tiksies valstu līderi, lai apspriestu nākamos FTT ieviešanas soļus. Tāpēc eiropiešiem vajadzētu vēlreiz vienoties kopīgā balsī un aicināt savas valdības Padomes sēdē aizstāvēt Eiropas FTT ieviešanu. Aiciniet FTT pretiniekus mainīt viedokli! Iedrošiniet FTT atbalstītājus saglabāt nelokāmu pozīciju šajā jautājumā! Izskaidrojiet tiem, kas par to nezina, kāpēc FTT ir svarīgs!

Latvijas valdība ar V. Dombrovski (Vienotība, Eiropas Tautas Partija) priekšgalā konsekventi iestājas pret to, lai par krīzi maksātu tās izraisītāji – finanšu iestādes.

Apmeklējiet http://www.financialtransactiontax.eu un nosūtiet V. Dombrovskim vēstuli ar aicinājumu atbalstīt finanšu spekulantu darījumu aplikšanu ar nodokli!

► Plašāk par FTT ieviešanas pamatojumu: [PDF]

Vēl šajā kategorijā:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *