Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši

09 / 06 / 2011
Share 'Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši' on Draugiem Share 'Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši' on Facebook Share 'Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši' on Google+ Share 'Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši' on LinkedIn Share 'Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši' on LiveJournal Share 'Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši' on Pinterest Share 'Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši' on Tumblr Share 'Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši' on Twitter Share 'Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši' on Wordpress Share 'Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši' on Email

8. jūnijā uz AB dambja Viesturs Dūle „Oligarhu kapusvētkos” aicināja sabiedrību atmosties no gara kūtruma un uzsākt aktīvu NEsadarbošanos ar oligarhiem – ar to saprotot, piemēram, atteikšanos darboties visdažādākajos veidos tur, kur alga par to nāk no šo oligarhu kabatām. Kā ļaunuma saknes šajā „sabiedrības slānī”, protams, tika minēti trīs lielākie – Aivars Lembergs, Ainārs Šlesers un Andris Šķēle.

Džerijs Šterns, biedrības PROGRESĪVIE valdes loceklis

Šīs akcijas garā gribētos iet vēl tālāk – un ne tikai NEsadarboties ar pašiem oligarhiem un neiesaistīties to uzņēmējdarbībā, bet arī nevardarbīgā veidā sodīt tos uzņēmējus un citas personas, kuras šos oligarhus un viņu realizēto valsts izzagšanas politiku turpina atbalstīt ar savām finansēm, darbiem, idejām – vai pat tiešu korupcijas veicināšanu, dotot kukuļus. Tādu personu sarakstus itin viegli var atrast, piemēram, oligarhu politisko „kabatas partiju” ziedotāju sarakstos KNAB mājaslapā, kā arī citos veidos.

Varbūt man kāds gribēs pārmest, ka es tādējādi pats aicinu kavēt uzņēmējdarbības attīstību. Nē, gluži otrādi – es tikai aicinu tā vietā dot mūsu atbalstu tiem uzņēmējiem, kas izvēlas godīgu konkurenci un NEsadarbošanos ar personām, kas gadu desmitiem ir rūpējušās par Latvijas nodokļu un uzņēmējdarbības sistēmas stagnāciju!

Tagad veiksim nelielu praktisko nodarbību. Vispirms ejam uz KNAB mājaslapu un veram vaļā sekojošo saiti:

► partiju finanšu datubāze – sadaļa „Dāvinājumi, ziedojumi”
http://www.knab.lv/lv/finances/db/donations/

Atceramies, ka Latvijā pastāv ne tikai partijas, bet arī to vēlēšanu kampaņām veidotie bloki, un vairākos no tiem ietilpst vienas un tās pašas personas.

Aivars Lembergs:
– Zaļo un Zemnieku savienība
– partija „Latvijai un Ventspilij”

Ainārs Šlesers:
– partiju apvienība „Par labu Latviju”
– partija „LPP/LC”

Andris Šķēle:
– partiju apvienība „Par labu Latviju”
– Tautas partija

Lodziņā „ziedotājs” atzīmējam, ka vēlamies meklēt juridiskās personas – un re, saraksts rokā! Protams, arī fizisko ziedotāju sarakstā tādā pat veidā var atrast ne mazums uzņēmēju.

Aicinu arī Jūs ne tikai pievienoties šai akcijai, bet arī to veicināt un papildināt, piemēram, dažādos sociālajos tīklos un vietnēs ar haštagu #BiznesaBoikots publicējot līdzīgus piemērus no uzņēmēju vidus, kuru darbība ir tādā vai citādā veidā saistīta ar Latvijas lielajiem oligarhiem un arī citām, tām pietuvinātām personām.

Bez cīņas nav uzvaras!

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , ,

One Response to “ Biznesa Boikots: viņi to sen ir pelnījuši ”

  1. Mārtiņš Krusts on 09 / 06 / 2011 at 18:00

    Atbalstāmi pasākumi! Pret oligarhiem ir jāveršas ar visām iespējamajām legālajam metodēm.

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie