Aicinām uz semināru

27 / 04 / 2011
Share 'Aicinām uz semināru' on Draugiem Share 'Aicinām uz semināru' on Facebook Share 'Aicinām uz semināru' on Google+ Share 'Aicinām uz semināru' on LinkedIn Share 'Aicinām uz semināru' on LiveJournal Share 'Aicinām uz semināru' on Pinterest Share 'Aicinām uz semināru' on Tumblr Share 'Aicinām uz semināru' on Twitter Share 'Aicinām uz semināru' on Wordpress Share 'Aicinām uz semināru' on Email

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā un Brīvības un solidaritātes fonds aicina uz semināru “Jauniešu brīvprātīgais darbs Eiropas un Latvijas politiskajos procesos”, kas norisināsies šī gada 29. aprīlī ES Mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Sociāli ekonomiskā un politiskā kontekstā jaunieši ir viena no svarīgākajām sabiedrības grupām, kam, ņemot vērā vecumam specifiskus iemeslus, raksturīgi lūkoties pēc iespējām izpausties brīvprātīgā darbā, tostarp, piedaloties dažādos politiskajos procesos. Taču neskatoties uz to, ka vairumam no tiem politika nav vienaldzīga un pašlaik valstī vērojamās asākās problēmas tiem šķiet īpaši aktuālas, liela daļa no tiem izvairās no aktīvas iesaistīšanās sabiedriskās līdzdalības procesos.

Kādas iespējas jauniešiem Latvijā ir iesaistīties brīvprātīgā politiskā darbā? Kuras organizācijas un pilsoniskā aktīvisma formas – tradicionālās vai modernās tiešās tīklošanās un komunikācijas formas – ir piemērotākās Latvijas apstākļiem? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildes mēģinās rast pieaicinātie speciālisti un diskusiju dalībnieki.

► Jūsu dalību seminārā ir vēl iespējams pieteikt līdz 28. aprīlim (ieskaitot), rakstot uz e-pastu info@bsf-latvija.lv

PROGRAMMA

10.30 – 11.00   REĢISTRĀCIJA

11.00 – 11.20   UZRUNAS

Ervins Labanovskis – Brīvības un solidaritātes fonda valdes priekšsēdētāja vietnieks, Māris Graudiņš – Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā vadītājs, “Eirobarometra statistika par jaunatnes līdzdalību politikā”.

11:20 – 13:00   PANEĻDISKUSIJA – Izaicinājumi un šķēršļi jauniešu iesaistei tradicionālās politiskajās organizācijās.

Dalībnieki: Ansis Dobelis – Sociāldemokrātiskās biedrības PROGRESĪVIE priekšsēdētājs, Elizabete Krivcova – SDP “Saskaņa” Jūrmalas nodaļas valdes locekle, Mārtiņš Krusts – Jauniešu Rīgas domes Visu Latvijai! pārstāvis, Egija Gailuma – Vienotības Jauniešu padomes pārstāve.

Moderatore: Linda Jākobsone – portāla politika.lv sabiedrības līdzdalības projektu vadītāja

13:00 – 13:30   Kafijas pauze

13:30 – 15:00   PANEĻDISKUSIJA – Interneta komunikācijas rīki kā līdzeklis jauniešu politiskās līdzdalības veicināšanai

Dalībnieki: Andris Mellakauls – Eiropas Padomes Mediju un jauno komunikāciju pakalpojumu komitejas priekšsēdētājs, Kristofs Blaus – EuroSay.com līdzdalības platformas ideju autors un informāciju tehnoloģiju uzņēmuma Creative Mobile vadītājs, Džerijs Šterns – portāla Kreisie.LV redaktors, Mareks Matisons – Govcamp Latvija 2010 iniciatīvas grupas pārstāvis.

Moderators: Didzis Melbiksis – brīvais žurnālists

Pasākums tiks raidīts tiešraidē www.europarl.lv un www.esmaja.lv. Iespējams, organizēsim tiešraidi arī Kreisie.LV

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie