Turēsim pie vārda, premjer!

01 / 04 / 2011
Share 'Turēsim pie vārda, premjer!' on Draugiem Share 'Turēsim pie vārda, premjer!' on Facebook Share 'Turēsim pie vārda, premjer!' on Google+ Share 'Turēsim pie vārda, premjer!' on LinkedIn Share 'Turēsim pie vārda, premjer!' on LiveJournal Share 'Turēsim pie vārda, premjer!' on Pinterest Share 'Turēsim pie vārda, premjer!' on Tumblr Share 'Turēsim pie vārda, premjer!' on Twitter Share 'Turēsim pie vārda, premjer!' on Wordpress Share 'Turēsim pie vārda, premjer!' on Email

Ceturtdien Latvijas valdības vadītājs Valdis Dombrovskis un Finanšu ministrs Andris Vilks ticies ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētāju Pēteri Krīgeru un viņa vietniekiem Līviju Marcinkēviču un Egīlu Baldzēnu.

Tikšanās laikā tika pārrunāta 2012. gada valsts budžeta veidošana, gaidāmā starptautisko aizdevēju misija, kā arī puses vienojušās, ka tuvākajos gados nenotiks nodokļu celšana.

Arī pirms tikšanās A. Vilks jau ziņojis, ka turpmākajos gados nodokļi netiks palielināti, izņemot nelielas nekustamā īpašuma nodokļa korekcijas. Valdība arī sola 2013. gadā samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokli un palielināt neapliekamo minimumu.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , ,

One Response to “ Turēsim pie vārda, premjer! ”

  1. Ansis on 01 / 04 / 2011 at 11:30

    Šādu apņemšanos var salīdzināt ar apņemšanos valstī nodrošināt stagnāciju. Esošā nodokļu politika nevar nodrošināt ilgtspējīgu valsts attīstību. Ir nodokļi, kurus noteikti būtu jāceļ, kā piemēram luksus precēm, kapitāla pieaugumam, jāievieš īpšs nodoklis bankām u.c. bet citi nodokļi savukārt jāsamazina – piemēram darba spēkam un pakāpeniski jāvirzās uz normālās valstīs pārbaudītām vērtībām, kas ir progresīvā nodokļu politika.

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie