Arodbiedrību semināri uzņēmējiem

06 / 03 / 2011
Share 'Arodbiedrību semināri uzņēmējiem' on Draugiem Share 'Arodbiedrību semināri uzņēmējiem' on Facebook Share 'Arodbiedrību semināri uzņēmējiem' on Google+ Share 'Arodbiedrību semināri uzņēmējiem' on LinkedIn Share 'Arodbiedrību semināri uzņēmējiem' on LiveJournal Share 'Arodbiedrību semināri uzņēmējiem' on Pinterest Share 'Arodbiedrību semināri uzņēmējiem' on Tumblr Share 'Arodbiedrību semināri uzņēmējiem' on Twitter Share 'Arodbiedrību semināri uzņēmējiem' on Wordpress Share 'Arodbiedrību semināri uzņēmējiem' on Email

Aktīvi turpinoties iniciatīvai Ilgtspējas indekss, uzņēmumi pašlaik veic reģistrēšanos dalībai indeksā, kā arī ierosmes iniciatori un eksperti gatavojas tematisko apmācību sesijai. Semināros tiek aicināti piedalīties visi jau pieteikušies uzņēmumi, kā arī interesenti, kas vēlas uzzināt panākuma atslēgu sava uzņēmuma ilgtspējīgai attīstībai. Piecās atsevišķās sesijās dalībnieki tiks iepazīstināti ar ilgtspējīgas uzņēmējdarbības galvenajiem stūrakmeņiem un Ilgtspējas indeksa mērķiem, uzstādījumiem un norisi.

Tematisko semināru ietvaros Ilgtspējas indeksa eksperti padziļināti iepazīstinās ar konkrētās sadaļas kritērijiem, to svēršanas principiem, kā arī labās prakses piemēriem. Pirmais tematiskais apmācību seminārs, kas veltīts sadaļai „Stratēģija,” norisināsies 8. martā no plkst. 15:00 līdz plkst. 17:00, savukārt 9. martā no plkst. 15.00 līdz plkst. 17:00 interesenti tiks iepazīstināti ar sadaļas „Sabiedrība” svarīgākajiem jautājumiem.

Nākamajā nedēļā, 14. martā, no plkst. 15:00 līdz plkst. 17:00 interesenti tiks iepazīstināti ar sadaļas „Vide” kritērijiem, svēršanas principiem un labās prakses piemēriem, savukārt par Ilgtspējas indeksa sadaļas „Darba vide” jautājumiem tiks pastāstīts plašāk 15. martā no plkst. 15:00 līdz plkst. 17:00. Noslēdzošais apmācību seminārs tiks veltīts tēmai „Tirgus attiecības”, kas norisināsies 22. martā no plkst. 15:00 līdz plkst. 17:00. Semināri norisināsies Swedbank centrālajā ēkā, Balasta dambī 1a, 2. stāvā.

Apmācību semināriem iespējams reģistrēties indeksa mājas lapā, ja ir nepieciešama kāda papildus informācija, aicinām sazināties ar Ilgtspējas indeksa koordinatori Maiju Kāli pa e-pastu vai arī, zvanot uz tālruni 26114496.

Ilgtspējas indeksa iniciatori ir nacionālā līmeņa sociālie partneri – Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, kuri tā īstenošanai piesaistījuši dažādu ilgtspējas jomu ekspertus. Šī ir vienīgā šāda rakstura iniciatīva pasaulē, kurā spēkus apvienojuši biznesa un darba ņēmēju pārstāvji. Aktivitāte tiek īstenota ESF projekta “Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos” ietvaros.

Vēl šajā kategorijā:

Tags: , , , ,

Leave a Reply


Sociāldemokrāti Latvijā, Eiropā, pasaulē

Portāls Kreisie.LV nesaņem finansējumu no politiskajām partijām un nepārstāv tās publiskajā telpā.


  draugiem    maillist  maillist

Viedoklis PRET solidaritātes nodokli

Kreisie Vs. Labējie